Полтава. I гордо нарекли тебе ПОЛТАВА…

Iз сивини столiть ти поставала,
Вiнок легенд у коси заплела…
I гордо нарекли тебе ПОЛТАВА
Пасує мудрiсть до твого чола.
Полтавi щастя щедрою рукою,
А ще таланти Бог подарував.
Ти втiлення надiї i любовi,
Тебе народ, як мрiю, оспiвав.

 ПРОГРАМА ТУРУ
1 ДЕНЬ.
17-22 Відправлення з м.Миколаєва.
2 ДЕНЬ.
7-03 Прибуття на вокзал м. Полтава. Зустріч з гідом.
7-00 — 8-30 Полтава. Оглядова екскурсія історичним центром — Іванова гора — відлуння давнини! Кругла площа — серце Полтави під крилами орла ! Єдиний на Україні архітектурний комплекс 19 ст. в стилі  класицизму.  Адміністративний центр,  монумент Слави.
8-30 — 9 -30— переїзд до Гоголеве.
9-30—11-00 Екскурсія в Гоголеве.
Полтавська земля багата талановитими синами, серед яких особливо увінчаний славою та таємничістю  — М.Г. Гоголь —  автор багатьох самобутніх, оригінальних  творів, що прославили наш край далеко за його межами. Відчути особливу  атмосферу Гоголівських творів Вам допоможе   екскурсія  до сімейної садиба Гоголів-Яновських, де зараз розміщений «Музей — заповідник М.В.Гоголя»
12-30-13-30  Обід в кафе Опішні або Диканьки.
14-00 -16-00 ОПІШНЕ — старовинне козацьке містечко в Зіньківському районі Полтавської області.( Або музей весілля  — за вибором групи)
17-00 — 18-30  Переїзд до Полтави .Музей Полтавської битви
19-30 — 20 -30 ПІзня вечеря.
22-00  Трансфер групи на залізничний вокзал автобусом.
22-45 Відправлення группи .до м. Миколаєва.
ДЕНЬ 3-й
12-10 Прибуття до Миколаєва.
Ця подорож буде цікавою, як для дорослих так і для малечі.
Бо в ній буде стільки всього ….Чудова архітектура міста,екскурсія до музею М.В Гоголя в селі Гоголеве,відома на весь світ Диканька.
Не обійдеться без відвідування єдиного в світі «Музею українського весілля», зі справжнім весільним обрядом ( запрошуємо молоду пару на головних героїв дійства).
А як без музея гончарної справи в Опошні, з унікальними скульптурами та краєвидами? Буде й Опошня!
Не забудемо й про музей Полтавської битви.
І все це ,в колі друзів …Та й ще з класним гідом!
Чим не чудові вихідні?

Вартість туру 1600 грн ( все включено)
До вартісті входить:
ж/д билети класу плацкарт Миколаїв-Полтава-Миколаїв;
трансфер, транспортне та екскурсійне обслуговування по програмі;
вхідні білети на всі обєкти ;
обід, вечеря;
страховка;
супровід представника клубу


Десь на цьому місці і побачив князь Ігор Святославович в 1174 році під час походу на половців наших далеких предків. І тоді ж вперше в історії під назвою Лтава, згадав наше місто у відомому Іпатівському літопису, на цьому місці була побудована древня фортеця, оточена дерев’яними валами з вежами, бастіонами, гарматами та системою потайних підземних ходів, де базувався Полтавський полк.
Зараз на місці старовинного городища  красується комплекс Успенського собору з дзвіницею, на третьому ярусі якої колись  знаходиться славетний  дзвін Кизи — Кермен.
Окрасою цього місця є- музеї — садиба видатного українського письменника   І. П. Котляревського. Саме в цих стінах народилися бравий Еней, красуня Наталка, Москаль — чарівник.
Біла альтанка. Під час шведської облоги тут стояла укріплена сторожова вежа, тепер звідси відкривається велична панорама міста, височіє відновлена Подільська вежа, а нагадує про головну на
Полтавська земля багата талановитими синами,  серед яких особливо увінчаний славою та таємничістю  — М.Г. Гоголь —  автор багатьох самобутніх, оригінальних  творів, що прославили наш край далеко за його межами. Відчути особливу  атмосферу Гоголівських творів Вам допоможе   екскурсія  до сімейної садиба Гоголів-Яновських, де зараз розміщений «Музей — заповідник М.В.Гоголя».  Будинок та флігель, де розміщена музейна експозиція; садок, ставок, могила батьків, а особливо екскурсія з елементами театралізації  — допоможуть вам відтворити  в уяві картини життя великого генія.
Чарівна краса і магічність українських обрядів чудово оспівана Миколою Гоголем у його безсмертних творах. Тож ми запрошуємо вас зробити невеликий, але дуже цікавий екскурс в історію звичаїв нашого народу та ознайомитися з традиціями гоголівської родини. А ще вас неодмінно зацікавить сам дворянський маєток Гоголів-Яновських з його таємницями та неповторною атмосферою.


Привільно розляглося на мальовничих пагорбах понад річкою Ворсклою. » Найвище «поселення Полтавщини /208 м над рівнем моря/.
Побувавши в Опішному, запросіть у мандрівку до Гончарної Столиці України своїх кращих друзів і знайомих!
Проведіть своє дозвілля серед дивовижної рідної краси — Гончарної Мекки України!


 Телефонуйте за телефонами: 096-507-02-42, 063-565-80-46, 099-415-21-59