fbpx

Буцький каньон та дивовижна Черкащина

Поділитися з друзями

Ви проведете  чудові два дні. Ми покажемо вам Черкащину, яку ви  не бачили.
Буцький каньон та  річку Гірський Тикіч,  єдиний в світі музеєй Трипільської культури під відкритим небом, з  реконструйованими будинками трипільців,  з мисливським палацом Шувалових побудованим в стилі французького ренесансу,  з традиційною “Софіївкою”, а також  з елітним кінно –  спортивним комплексом “Parade Aillure”.
Це буде незабутня подорож, з величезним багажем  вражень, яких вистачіть на цілий рік!

Маршрут:   Миколаїв – Тальне – Легедзино – Умань – Буки – Жажків -Миколаїв

 

Букський каньон та дивовижна Черкащина

Паоац Шувалових

 

 Букський каньон та дивовижна Черкащина

Трипільський будинок

 

Букський каньон та дивовижна Черкащина

Легедзине.Казацький куліш.

 

Букський каньон та дивовижна Черкащина

Жашківський конно-спортивний комплекс

 

Букський каньон та дивовижна Черкащина

Буцький каньон.

 

Букський каньон та дивовижна Черкащина

Буцький каньон

 

 

Вставьте краткое описание тура, перед описание добавить заголовок н2

Програма туру”Буцький каньон та дивовижна Черкащина”


1 ДЕНЬ
05
–30  Виїзд з Миколаєва
Санітарні зупинки кожні 2-2,5 години.
10-00 Перше що ми зустрінемо з ранку  буде памятник 500 прикордонникам і їх 150 собакам. Це трагічна та  героїчна сторінка нашої історії.
10 -30  Тальне старовинне і неповторне своєю історією містечко.
Його перлина – величний палац Шувалових.
Мисливських палаців такого розмаху в Україні більше немає.
Парадокс історії: в центрі України, на замовлення спадкоємців польських і російських аристократів, архітектор-голландець побудував замок в стилі французького ренесансу. Оточений колишнім графським парком, цей замок кінця ХІХ століття вражає витонченістю і граціозністю. Шкода тільки, що побачити в даний час можна тільки зовнішню його частину.
 12 -30 Заповідник “Трипільська культура”
Саме тут, в с. Легедзине, створено
унікальний музей Трипілля. Історико-культурний заповідник об’єднав територію 12 поселень – колишніх трипільських мегаполісів. На місці деяких з них ми побуваємо і навіть побачимо справжні археологічні розкопки. До нас дійшли сліди тисяч поселень, цих величезних протоміст (до 500 га), а також досконала кераміка, форми та орнаменти якої розповідають про світогляд і всесвіту людини-творця. Трипільська культура до сих пір є найбільшою таємницею європейської доісторії.
Ми побачимо і відвідаємо реконструйоване житло трипільців.
А ще на нас чекає смачнючий кулеш!
15:00 Переїзд в м. Умань.

Вільний час .
Відвідання Софіївського парку, або інших парків Умані.
21-30  Переїзд до м.Жашків
Ночівля.
2 ДЕНЬ
08-00 Сніданок .
09-30 Екскурсія по Жажківського кінно-спортивного  комплексу “Parade Allure” ,який був заснований в 1999 році.
Спеціалізується на розведенні, вирощуванні і тренінгу коней західноєвропейських порід (Весфальская, Гольштинські, Ольденбурзькою, Ганноверська, Бельгійська теплокровних, Рейнська, Голландська теплокровних, Французька сель).
11-00 Переїзд до  одного  з найкрасивіших місць України –
мальовничого гранітного каньйону біля села Буки. Це справжній рай для туристів – саме тут відчуваєш силу природи, яка не хоче коритися цивілізації.
Екскурсія до Буцького каньйону – справжнього маленького фьорду в серці України. Фотосесія і купання для найсміливіших (за теплої пори року)Мальовничий гранітний каньйон біля села Буки – одне з найкрасивіших місць України, і точно в десятку найбільш незвичайних. Кажуть, вік каньйону більше 2 млн. років. Кожні 10-15 метрів рельєф скель змінюється і за кожним поворотом річки Гірський Тікич відкривається нове диво.
13- 30   Відправлення до м.Миколаєва
 19- 30 Приблизний час прибуття до Миколаєв

Зверніть увагу!!

Информация для тех, кто попал на наш сайт с российской федерации. Знаем, что российские сми распространяют ложную информацию. Ваше преступное правительство начало полномасштабное военное вторжение на территорию независимой Украины. Наступление идет на все украинские города. Ракеты летят в мирных жителей. Армия россии терпит огромные потери. Она столкнулась с отпором украинской армии, теробороны, простых жителей. Мы защищаем свою землю, себя и своих родных. Русская армия будет уничтожена! Мы будем стоять до последнего! Все будет Украина!

.

Вартість туру "Буцький каньон та дивовижна Черкащина"

Вартість туру - 3000грн
Вартість включає: транспортне та екскурсійне обслуговування, супровід групи, медична страховка, смачний куліш, ночівля в готелі 1 ніч.
Додатково оплачуються : харчування , вхідні білети: Легедзине 50 грн, Тальне 50грн, Софіївський парк 100 грн, екскурсія по Жажківському конезаводу 50 грн, особисті витрати.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
3. За телефонами: 067-795-74-15, 050-828-16-88.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
Зателефонувати: 067-795-74-15, 050-828-16-88,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

  • https://kotygoroshko.mk.ua/pelage%d1%97vskij-monastir-ta-priingulskij-regionalnij-park/
  • ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ

    ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ був блискуче відреставрований в 2003-2009 роках під егідою Президента України Віктора Ющенка. Після свого обрання на гетьманство Кирило Розумовський вирішив перенести столицю козацької держави з Глухова до Батурина й розпочати відбудову міста після довготривалого занедбання. Восени 1764 року імператриця Катерина II усунула Кирила Розумовського з гетьманського уряду і перейшла у рішучий наступ на… Read more »

  • Чернігів вічний суперник Києва

    Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

Call Now Button