fbpx

Котигорошко

Клуб мандрівників

з Котигорошко! Починай свою подорож з Котигорошко! Починай свою подорож з Котигорошко! Починай свою подорож з Котигорошко!

Буцький каньон та дивовижна Черкащина

Поділитися з друзями

Ви проведете чудові два дні.
Ми покажемо вам Черкащину, яку ви не бачили.
Буцький каньон та  річку Гірський Тикіч,  єдиний в світі музеєй Трипільської культури під відкритим небом, з  реконструйованими будинками трипільців,  з мисливським палацом Шувалових побудованим в стилі французького ренесансу,  з традиційною “Софіївкою”, а також  з елітним кінно –  спортивним комплексом “Parade Aillure”.
Це буде незабутня подорож, з величезним багажем  вражень, яких вистачіть на цілий рік!


 

 

 Букський каньон та дивовижна Черкащина

Трипільський будинок

 

 

Букський каньон та дивовижна Черкащина

Жашківський конно-спортивний комплекс

 

 

Букський каньон та дивовижна Черкащина

Буцький каньон

 

 

Вставьте краткое описание тура, перед описание добавить заголовок н2

Програма туру”Буцький каньон та дивовижна Черкащина”


1 ДЕНЬ
06
-00  Виїзд з Миколаєва
Санітарні зупинки кожні 2 години.
10-00 Перше що ми зустрінемо з ранку  буде памятник 500 прикордонникам і їх 150 собакам. Це трагічна та  героїчна сторінка нашої історії.
10 -30  Тальне старовинне і неповторне своєю історією містечко.
Його перлина – величний палац Шувалових.
Мисливських палаців такого розмаху в Україні більше немає.
Парадокс історії: в центрі України, на замовлення спадкоємців польських і російських аристократів, архітектор-голландець побудував замок в стилі французького ренесансу. Оточений колишнім графським парком, цей замок кінця ХІХ століття вражає витонченістю і граціозністю. Шкода тільки, що побачити в даний час можна тільки зовнішню його частину.
 12 -30 Заповідник “Трипільська культура”

Саме тут, в с. Легедзино, створено унікальний музей Трипілля. Історико-культурний заповідник об’єднав територію 12 поселень – колишніх трипільських мегаполісів. На місці деяких з них ми побуваємо і навіть побачимо справжні археологічні розкопки. До нас дійшли сліди тисяч поселень, цих величезних протоміст (до 500 га), а також досконала кераміка, форми та орнаменти якої розповідають про світогляд і всесвіту людини-творця. Трипільська культура до сих пір є найбільшою таємницею європейської доісторії.
Ми побачимо і відвідаємо реконструйоване житло трипільців.
А ще на нас чекає смачнючий кулеш!
15:00 Переїзд в м. Умань.

Вільний час .Є можливість покупатися у річці Уманка
Відвідання Софіївського парку, або інших парків Умані.
21-30  Переїзд до м.Жашків
Ночівля.
2 ДЕНЬ
08-00 Сніданок .
09-30 Екскурсія по Жажківського кінно-спортивного  комплексу “Parade Allure” ,який був заснований в 1999 році.
Спеціалізується на розведенні, вирощуванні і тренінгу коней західноєвропейських порід (Весфальская, Гольштинські, Ольденбурзькою, Ганноверська, Бельгійська теплокровних, Рейнська, Голландська теплокровних, Французька сель).
11-00 Переїзд до  одного  з найкрасивіших місць України
мальовничого гранітного каньйону біля села Буки. Це справжній рай для туристів – саме тут відчуваєш силу природи, яка не хоче коритися цивілізації.
Екскурсія до Буцького каньйону – справжнього маленького фьорду в серці України. Фотосесія і купання для найсміливіших (за теплої пори року)Мальовничий гранітний каньйон біля села Буки – одне з найкрасивіших місць України, і точно в десятку найбільш незвичайних. Кажуть, вік каньйону більше 2 млн. років. Кожні 10-15 метрів рельєф скель змінюється і за кожним поворотом річки Гірський Тікич відкривається нове диво.
15- 00   Відправлення до м.Миколаєва
 20- 30 Приблизний час прибуття до Миколаєв

Зверніть увагу!!

Информация для тех, кто попал на наш сайт с российской федерации. Знаем, что российские сми распространяют ложную информацию. Ваше преступное правительство начало полномасштабное военное вторжение на территорию независимой Украины. Наступление идет на все украинские города. Ракеты летят в мирных жителей. Армия россии терпит огромные потери. Она столкнулась с отпором украинской армии, теробороны, простых жителей. Мы защищаем свою землю, себя и своих родных. Русская армия будет уничтожена! Мы будем стоять до последнего! Все будет Украина!

.

Вартість туру 3800грн "Буцький каньон та дивовижна Черкащина"

Вартість туру - 3800грн
Вартість включає: транспортне та екскурсійне обслуговування, супровід групи, медична страховка, ночівля в готелі 1 ніч.
Додатково оплачуються : харчування , смачний куліш, , вхідні білети: Легедзине 80 грн, Тальне 100грн, Софіївський парк 100 грн, екскурсія по Жажківському конезаводу 50 грн, особисті витрати.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
3. За телефонами: 067-795-74-15, 050-828-16-88.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
Зателефонувати: 067-795-74-15, 050-828-16-88,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

  • Між Італією та Швейцарією: Мілан, Лугано та Матергорн

    Угорщина, Словенія, Італія, Швейцарія Виїзд з: Львів, Стрий, Мукачево, Ужгород 7 днів. Нічні переїзди: без нічних переїздів  У турі на вас очікує: Готові відправитися у пригоду життя? Добре, бо цей тур до Північної Італії – це як карнавал емоцій! Розпочнемо з модного і стильного Мілана, де вас чекають вражаючі виставки, величні кафедралі та найкращі магазини світових брендів. Подорож продовжимо до… Read more »

  • Єврейський Миколаїв від Тетяни Губської

    Єврейський Миколаїв від Тетяни Губської В мультинаціональних місцях, де проживають люди різних національностей, Свято Хануки так як і Різдво які во важливо для місцян. Єврейське питання в Миколаєві не стояло так гостро як в інших містах, звичайно були різні моменти. Аптекарі, лікарі, архітектори, банкіри, судовласники, швачки, і т.д., це не повний перелік професій. Де зустрічаємося : в екскурсійній вітальні, вул…. Read more »

  • Єврейські адреси Миколаєва

    Віддаючи шану та  подяку В.В. Щукіну, будемо спиратися на його книгу : “Єврейські адреси  Миколаєва” Єврейське питання, чомусь завжди стояло гостро. А чому? Єврейський танець називається 7:40? А чому? Єврейський анекдот завжди про євреїв. А чому? Єврейська мама всім мамам – мама. А чому? Єврейські адреси  Миколаєва”, це про  всіх чиї імена збережено в історії.  В мультинаціональних місцях, де проживають… Read more »

Call Now Button
Facebook icon Instagram icon Viber icon