fbpx

Буцький каньон та дивовижна Черкащина

Поділитися з друзями
?>
Розклад поїздок на ЛИПЕНЬ
Дата
Вартість
03.07.21
3 200 грн

Ви проведете  чудові два дні. Ми покажемо вам Черкащину, яку ви  не бачили.
Буцький каньон та  річку Гірський Тикіч,  єдиний в світі музеєй Трипільської культури під відкритим небом, з  реконструйованими будинками трипільців,  з мисливським палацом Шувалових побудованим в стилі французького ренесансу,  з традиційною “Софіївкою”, а також  з елітним кінно –  спортивним комплексом “Parade Aillure”.
Це буде незабутня подорож, з величезним багажем  вражень, яких вистачіть на цілий рік!

Маршрут:   Миколаїв – Тальне – Легедзино – Умань – Буки – Жажків -Миколаїв

 

Букський каньон та дивовижна Черкащина

Паоац Шувалових

 

 Букський каньон та дивовижна Черкащина

Трипільський будинок

 

Букський каньон та дивовижна Черкащина

Легедзине.Казацький куліш.

 

Букський каньон та дивовижна Черкащина

Жашківський конно-спортивний комплекс

 

Букський каньон та дивовижна Черкащина

Буцький каньон.

 

Букський каньон та дивовижна Черкащина

Буцький каньон

 

 

Вставьте краткое описание тура, перед описание добавить заголовок н2

Програма туру”Буцький каньон та дивовижна Черкащина”


1 ДЕНЬ
24–00  Виїзд з Миколаєва
2 ДЕНЬ
06-00 Перше що ми зустрінемо з ранку  буде памятник 500 прикордонникам і їх 150 собакам. Це трагічна та  героїчна сторінка нашої історії.

07 -30  Тальне старовинне і неповторне своєю історією містечко.Його перлина – величний палац Шувалових.
Мисливських палаців такого розмаху в Україні більше немає.
Парадокс історії: в центрі України, на замовлення спадкоємців польських і російських аристократів, архітектор-голландець побудував замок в стилі французького ренесансу. Оточений колишнім графським парком, цей замок кінця ХІХ століття вражає витонченістю і граціозністю. Шкода тільки, що побачити в даний час можна тільки зовнішню його частину.

09-00 – 11 -30 Заповідник “Трипільська культура”
Саме тут, в с. Легедзине, створено
унікальний музей Трипілля. Історико-культурний заповідник об’єднав територію 12 поселень – колишніх трипільських мегаполісів. На місці деяких з них ми побуваємо і навіть побачимо справжні археологічні розкопки. До нас дійшли сліди тисяч поселень, цих величезних протоміст (до 500 га), а також досконала кераміка, форми та орнаменти якої розповідають про світогляд і всесвіту людини-творця. Трипільська культура до сих пір є найбільшою таємницею європейської доісторії.
Ми побачимо і відвідаємо реконструйоване житло трипільців.

А ще на нас чекає смачнючий кулеш!
13:00 Переїзд в м. Умань.
15:00  Обід.

Вільний час .
Відвідання Софіївського парку.
19-30  Переїзд до м.Жашків
Вечеря.
Ночівля.

3 ДЕНЬ
08-30 Сніданок .
09-30 Екскурсія по Жажківського кінно-спортивного  комплексу “Parade Allure” ,який був заснований в 1999 році.
Спеціалізується на розведенні, вирощуванні і тренінгу коней західноєвропейських порід (Весфальская, Гольштинські, Ольденбурзькою, Ганноверська, Бельгійська теплокровних, Рейнська, Голландська теплокровних, Французька сель).
11-00 Переїзд до  одного  з найкрасивіших місць України –
мальовничого гранітного каньйону біля села Буки. Це справжній рай для туристів – саме тут відчуваєш силу природи, яка не хоче коритися цивілізації.
Екскурсія до Буцького каньйону – справжнього маленького фьорду в серці України. Фотосесія і купання для найсміливіших (за теплої пори року)Мальовничий гранітний каньйон біля села Буки – одне з найкрасивіших місць України, і точно в десятку найбільш незвичайних. Кажуть, вік каньйону більше 2 млн. років. Кожні 10-15 метрів рельєф скель змінюється і за кожним поворотом річки Гірський Тікич відкривається нове диво.

15 – 00 Обід.
16 – 00  Відправлення до м.Миколаєва
00 – 30 Приблизний час прибуття

Зверніть увагу!!

Час, вказаний у програмі туру, орієнтовний. Тривалість переїздів залежить від погодних умов, якості дорожнього покриття і розміру автобуса. Час може змінюватися без узгодження з туристами, зі збереженням структури туру/.

Місця в автобусі розподіляються у порядку надходження бронювання: на сайті або по телефону. Бронювання в останній день гарантує останні місця в автобусі. Останній ряд місць в автобусі менш комфортний, ніж усі інші. Будь ласка, використовуйте раннє бронювання.

Стоимость тура "Буцький каньон та дивовижна Черкащина"

Вартість туру - 3200 грн, діти 3000грн
Вартість включає: транспортне та екскурсійне обслуговування, супровід групи, медична страховка, харчування( 2 обіди, 1 вечеря,1 сніданок + смачний куліш ) вхідні білети на всі екскурсійні обєкти , ночівля в готелі 1 ніч.
Додатково оплачуються : особисті витрати.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
3. За телефонами: 096-507-02-42, 063-527-58-61, 099-415-21-59.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
Зателефонувати: 063-527-58-61, 099-415-21-59, 096-507-02-42,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів
Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

  • Чернігів вічний суперник Києва

    Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

  • Миколаївські леви розповідають

    Faces of us Вам давно знайомі.Так, ми ті самі Аркасівські леви – визитівка Миколаєва.Ми приїхали до вашого міста,щоби прикрасити театр пана Лєбедєва, але щось пішло не так, нас поставили охороняти будинок, ні скоріше палац- головного командира Чорноморського флоту й портів М.А. Аркаса.Виготовив нас відомий італійський скульптор Уліссо Камбія.Він був класним скульптором, цей італієць, тому у нас багато родичів в різних… Read more »

  • Миколаїв, будинок Вімута, Соборна, 3

    Що маємо не бережемо, втративши плачемо – народна мудрість.Будинок Вімута. Соборна, 3… єдина триповерхова будівля в стилі неоренессанс, яка зберіглася до нашого часу.Ну, як сказати “збереглася” – знаходиться в аварійному стані.Цей будинок належав провизору, лікарю, купцю, етнічному поляку за національністю Броніславу Людвиговичу Вімуту. Будинок має дуже багато прикрас, це особливість неоренесансу: фризи, незвичної форми балкони, аттики, карнізи, медальйони, незвичні вікна,… Read more »

Call Now Button