fbpx

Аккерманська фортеця. Європейська сироварня та вина Шабо

Поділитися з друзями

Європейська сироварня та вина Шабо – настав час вирушити на дегустацію.
Максимально можлива програма з Шабо та Акерманської фортеці.
Дегустуватимемо сир та вино. Два найвишуканіші продукти: вино торгової марки “Шабо” та сири Європейської сироварні “Шабо”.
Не забудемо, порадувати себе спостереженням за Чорним морем і Акерманською фортецею.

Поездка на Европейская сыроварня и Аккерманскую крепость

Програма туру Аккерманська фортеця.Європейська сироварня та вина Шабо.

05:30 – виїзд із Миколаєва від Автовокзалу.
10:00 – 12:30 – прогулянка та фотосесія у фортеці Аккерман.
13:00 – Європейська сироварня, екскурсія із дегустацією. Смачна та щедра дегустація на Європейській сироварні.
Відпочинок на березі лиману.
17:00 – відправлення в Миколаїв.
21:00 – прибуваємо до Миколаїв на Автовокзал.

Зверніть увагу!!

Информация для тех, кто попал на наш сайт с российской федерации. Знаем, что российские сми распространяют ложную информацию. Ваше преступное правительство начало полномасштабное военное вторжение на территорию независимой Украины. Наступление идет на все украинские города. Ракеты летят в мирных жителей. Армия россии терпит огромные потери. Она столкнулась с отпором украинской армии, теробороны, простых жителей. Мы защищаем свою землю, себя и своих родных. Русская армия будет уничтожена! Мы будем стоять до последнего! Все будет Украина!

.

Вартість туру Аккерманська фортеця.Європейська сироварня та вина Шабо

Вартість туру: 800 грн.
До вартісті входить: трансфер, супровід екскурсоводом за маршрутом.
Сплачується додатково: Вхідний квиток до Аккерманської фортеці: дорослий 80 грн., 40 грн дитячий. Екскурсія у фортеці: групам по 10 чол. – 300 грн. Дітям до 6 років проїзд (без надання місця) та вхід у фортецю – безкоштовно. Екскурсія з дегустацією сир+вино 400 грн/ос (за бажанням). (Екскурсія без дегустації 200 грн) Для дітей екскурсія: Діти до 6 років – безкоштовно Діти від 6 до 14 років знижка 50 грн.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
3. За телефонами: 067-795-74-15, 050-828-16-88.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


Поездка на Европейскую сыроварню и Аккерманскую крепость

Деталі туру Аккерманська фортеця. Європейська сироварня та вина Шабо.

Сучасна Європейська сироварня, побудована за європейським зразком, у поєднанні найновішого та найавтентичнішого обладнання з Голландії, з оригінальними голландськими технологіями. Європейська сироварня на дегустації пропонує Шабські вина своїх сусідів.

 • Ми побуваємо на цікавій екскурсії по сироварні, ознайомимося з процесом та секретами виробництва сиру, дегустації сирів та сирних ласощів.
 • Є кафе, дитячий майданчик, зони відпочинку та територія з тваринами, де можна погодувати їх, отримати вичерпну інформацію про вміст корів, їх доїння тощо.
 • Обладнаний магазин, де у Вас буде можливість купити натуральний сир, що сподобався та сувенірну продукцію.

Поездка на Европейскую сыроварню и Аккерманскую крепость

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
Зателефонувати: 067-795-74-15, 050-828-16-88,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

 • ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ

  ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ був блискуче відреставрований в 2003-2009 роках під егідою Президента України Віктора Ющенка. Після свого обрання на гетьманство Кирило Розумовський вирішив перенести столицю козацької держави з Глухова до Батурина й розпочати відбудову міста після довготривалого занедбання. Восени 1764 року імператриця Катерина II усунула Кирила Розумовського з гетьманського уряду і перейшла у рішучий наступ на… Read more »

 • Чернігів вічний суперник Києва

  Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

 • Миколаївські леви розповідають

  Faces of us Вам давно знайомі.Так, ми ті самі Аркасівські леви – визитівка Миколаєва.Ми приїхали до вашого міста,щоби прикрасити театр пана Лєбедєва, але щось пішло не так, нас поставили охороняти будинок, ні скоріше палац- головного командира Чорноморського флоту й портів М.А. Аркаса.Виготовив нас відомий італійський скульптор Уліссо Камбія.Він був класним скульптором, цей італієць, тому у нас багато родичів в різних… Read more »

Call Now Button