fbpx

Ласкаво просимо в Стокгольм

Поділитися з друзями
?>

Виїзд з: Львів, Варшава
6 днів
Нічні переїзди: без нічних переїздів
Вартість  12777грн

У турі на вас очікує:
Автобусний тур на 6 днів, без нічних переїздів. Ранковий виїзд зі Львова і вечірнє поверенення у Львів (в залежності від проходження кордону).
Тур без нічних переїздів в країни Балтії і Скандинавії, під час туру ми можемо побачити шість столиць Європи: величну Варшаву, тендітні Ригу і Таллінн, королівський Стокгольм, а також Вільнюс. Також в турі на вас очікує цікава подорож на великому кораблі по Балтійському морю.
Зверніть увагу! У вартість туру вже включено 2 екскурсї: по Ризі та Вільнюсу.
У вартість туру також входить проживання у готелі.
Сніданки включені у вартість.

Програма туру

 День 1-й

07:00 – збір групи на ж/д вокзалі м. Львів (платна стоянка з правої сторони від центрального входу у вокзал).
07:30 – виїзд групи до Латвії.
Перетин кордону.
При швидкому проходженні кордону факультативно пропонуємо оглядову екскурсію в Варшаві ( 793 гривень). Під час цієї екскурсії ми пройдемо біля найвідоміших варшавських костьолів, зупинимося біля воріт Варшавського університету і покажемо пам’ятник c сюрпризами, розповімо історію Президентського палацу і про людей, які жили в ньому. Ви дізнаєтеся, чому пам’ятник Міцкевичу був відкритий в повній тиші, і хто з варшавських письменників страждав агорафобією. Ми дійдемо до колони короля Сигізмунда, яку колись хотіло допитувати гестапо. Потім на ринковій площі Старого міста, поруч з пам’ятником-гербом Варшави русалкою, розповімо пов’язану з нею легенду, а потім попрямуємо до найкрасивішого костелу Нового міста. Нашу прогулянку ми закінчимо біля пам’ятника героям Варшавського повстання. Ви дізнаєтеся про його трагічну долю і відступі його учасників.

Переїзд та поселення в готель.
Ніч в готелі.
 День 2-й

Сніданок.
Виселення з готелю.
Переїзд до Риги.
Пішохідна екскурсія по Старому місту Ризі (у вартості туру): одному з найкрасивіших міст Європи, яке налічує 800-річну історію і визнане ЮНЕСКО «Шедевром Людського Творчого Генія Світового Масштабу». Романський стиль, готика, ренесанс, бароко, класицизм, а також всі наступні напрямки і школи сформували зовнішній вигляд сучасної Риги. Ригу по праву називають столицею північного модерну. У місті – 160 цікавих пам’яток архітектури. Екскурсія включає огляд знаменитого Домського собору та Вежі Св. Петра, яка до недавнього часу була найвищою будівлею в Ризі, а також середньовічний Ризький замок, будинки «Трьох братів», Шведські ворота, Порохову вежу, Бастіонну гірку, двір Конвенту, будинок Чорноголових.
У вільний час пропонуємо:
«Рундальский палац – перлина стилю бароко Латвії» (дор. – 876 гривень, діти до 11,99 р. – 668 гривень; вх. квитки оплачуються додатково) – головний пам’ятник архітектури Латвії. Автором проєкт є найяскравіший представник стилю російського бароко Франческо Бартоломео Растреллі. Організатор будівництва – фаворит імператриці Анни Іоанівни герцог курляндский Бірон. З південного боку палацу розташований приголомшливий регулярний сад – унікальний в Балтії французький сад в стилі бароко.  Під час екскурсії ви побачите:
Рундальский палац – перлина стилю бароко Латвії; Палацові приміщення – блиск золота, білизна порцеляни, яскравість барв, незбагненно багаті інтер’єри, унікальні картини і меблі; Палацовий сад – унікальний французький сад в стилі бароко.

Переїзд до Таллінна.
Поселення в готель.
Ніч в готелі.
 День 3-й

Сніданок.
Виселення з готелю.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
З посмішкою по Старому Таллінну! ( 751 гривень) – зануритися в атмосферу чарівного міста, його історію та особливості сучасного життя Естонії. Ми прогуляємося по старовинних вуличках Нижнього і Верхнього Таллінна, я розповім легенди та цікаві історії про людей цих місць, про життя міста. Ви дізнаєтеся, чому Старий Таллінн був так розділений, хто жив в Нижньому, а хто в Верхньому місті. І зрозумієте, чому Таллінн називають «Лицарем» Балтійського моря.
Алкогольний Таллінн, або дегустація естонських лікерів ( 1 085 гривень, тільки для дорослих). Лікер Старий Таллінн – Vana Tallinn. «Їдеш до Таллінна? Привези пляшечку лікеру Старий Таллінн!». Ці слова звикли чути всі люди, що прямують до Естонії. Солодкий і міцний естонський лікер завоював загальну популярність, починаючи з 60-х років 20 століття і досі залишається одним із символів Естонії. Ви дізнаєтеся, як з’явився цей напій і що робить його таким популярним.
Лікер Півень на пеньку – Kannu Kukk. Найстаріший і найбільш елітний естонський лікер, що з’явився більш як 70 років тому і втілив в собі старовинні традиції приготування лікерів. Цей лікер випускався і за радянських часів, але не отримав такої популярності, як Старий Таллінн, через високу ціну і випуск обмеженими партіями. Вам належить дізнатися смак цього загадкового еліксиру.
Лікер Вежа Кію – Kiiu Torn. На самому початку 90 років в Естонії покладено початок розвитку підприємств. На одному з нових лікеро-горілчаних заводів за запатентованою технологією було розпочато виробництво яєчного лікеру, названого на ім’я самого маленького васального замку в північній Європі – вежі Кію. Лікер готується з натуральних компонентів, містить 16% алкоголю та має дивовижно приємний смак. В результаті ви відкриєте історію і смаки знаменитих лікерів і зрозумієте, що виготовлення і, звичайно, вживання різних міцних напоїв – вагомий пласт естонської культури, без знайомства з яким країну залишати не можна!

Збір групи.
Посадка на пором.
Відправлення до Стокгольма.
Ночівля на поромі.
 День 4-й

Сніданок.
Прибуття до Стокгольма.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Таємниці і загадки Старого Міста» ( 1 085 гривень / 876 гривень). На цій екскурсії ми поєднаємо приємне з цікавим: побачимо «must see» місця, без яких не можна сказати що «Я був в Стокгольмі» і прогуляємося по вузьких вуличках… Стокгольм – це не тільки звивисті вулиці Старого Міста, а й чудові види з оглядових майданчиків. На цій прогулянці ви відкриєте різні грані міста – від пряникових будинків Гамла Стану до богемного Седермальм з галереями і хіпстерськими кав’ярнями, оповитими ароматами булочок з корицею. Приготуйтеся не просто вивчити ключові пам’ятки центру, а й піднятися на одну з кращих панорамних точок, звідки видно весь Стокгольм і де захоплює дух!
«Стокгольмська Ратуша» ( 793 гривень / 459 гривень + вх. квиток) – визначна у всьому будівля з темно-червоної цегли є не тільки місцем засідань уряду міста, але й місцем проведення знаменитого Нобелівського банкету – це головна прикраса і символ міста.
«Корабель Васа – пам’ятка світу» ( 793 гривень / 668 гривень + вх. квиток в музей 668 гривень, діти до 10 років безкоштовно). Є думка, що це музей, який обов’язково потрібно відвідати хоча б раз у житті. Тут грандіозне абсолютно все: задум створення судна, історія споруди, сам корабель, його крах і то, як його вдалося підняти з дна і зберегти. Тепер Ви зможете на власні очі побачити справжній корабель 17-го століття і буквально доторкнутися до історії. Крім того – це справжній витвір мистецтва! Справжній плавучий палац! Він повинен був стати найвідомішим шведським військовим кораблем. І з цим завданням він впорався, ставши самим відвідуваним музеєм Скандинавії.
«Королівський палац» ( 876 гривень / 668 гривень) – резиденція Його Величності Карла XVI Густава і найбільший з чинних палаців у світі. Його будували цілих 57 років. Чому королівський трон був викинутий у вікно? Чому в спальні короля немає ліжка? Де і як королівське подружжя приймає Нобелівських лауреатів, і чому на стіл під час приймання виставляється дорогоцінна пашотниця? Чому один із залів палацу довелося реставрувати ластиком, і звідки в одній зі срібних чаш з’явився відбиток кінської підкови? На ці та інші питання Вам відповість гід під час екскурсії.

Посадка на пором.
Відправлення до Таллінна.
Ночівля на поромі.
 День 5-й

Сніданок.
Прибуття до Таллінна.
Переїзд до Вільнюса.
Вільний час.
Поселення в готель.
Ніч в готелі.
 День 6-й

Сніданок
Виселення з готелю.
Запрошуємо на оглядову екскурсію в Вільнюсі (у вартості туру).
Під час якої ми відвідуємо старе місто, прогуляємось його чарівними вуличками, поринемо в атмосферу старовинного Вільнюсу.

Переїзд до України.
Перетин кордону.
Вечірнє прибуття до Львова.

Зверніть увагу!!

Информация для тех, кто попал на наш сайт с российской федерации. Знаем, что российские сми распространяют ложную информацию. Ваше преступное правительство начало полномасштабное военное вторжение на территорию независимой Украины. Наступление идет на все украинские города. Ракеты летят в мирных жителей. Армия россии терпит огромные потери. Она столкнулась с отпором украинской армии, теробороны, простых жителей. Мы защищаем свою землю, себя и своих родных. Русская армия будет уничтожена! Мы будем стоять до последнего! Все будет Украина!

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
3. За телефонами: 067-795-74-15, 050-828-16-88.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?

Call Now Button