Українська Амазонія: у парку «Тузлівські лимани»

Розклад поїздок на ВЕРЕСЕНЬ
Дата
Вартість

Українська Амазонія: у парку «Тузлівські лимани»

Вирушаємо в пригодницьку експедицію національним парком “Тузловські лимани”. Місцевість унікальна своєю кількістю озер та різноманітними видами птахів занесених до червоної книги України. Ця територія вважається екологічно найчистішою в Одеській області, тому що віддалена від дельт річок, великих населених пунктів, автомагістралей, заводів. Ви зможете насолодитися красою дикої природи, яка представлена ​​тут піщаним пересипом, який відділяє Чорне море і лимани Шагани і Малий Сасик, степовими травами і звичайно ж, пернатими мешканцями національного природного парку «Тузловські лимани». Вас чекає зустріч з пеліканами, сірими і білими цаплями, лебедями, куликами, качками , а також безліччю інших птахів. Коктейль з морського бризу, аромату степових трав і лікувальної грязі подарує вам справжній релакс. А яке тут море,,,,

Програма туру

03.00 — виїзд з Миколаїва
07.30 — прибуття в с. Рассейка, Татарбунарський району в національний природний парк «Тузловські лимани».
Ми мандруємо цією трассою до Вілкова, наш тур «Вілково перлина Дунаю «
Початок екскурсії «Тузловська Амазонія».
Ви зможете насолодитися красою і незайманістю дикої природи, яка представлена ​​тут піщаної пересипом, яка відділяє Чорне море і лимани Шагани і Малий Сасик, степовими травами і, звичайно ж, пернатими мешканцями. Вас чекає зустріч з пеліканами, сірими і білими цаплями, лебедями, куликами, качками і гусаками, а також безліччю інших прекрасних птахів. Усього на території зустрічаються понад 250 видів птахів, в тому числі такі рідкісні представники пернатого світу як: червонокнижні рожеві пелікани, дрохви, степові тиркушки. У період зимівлі тут можна зустріти гарних качок-пеганок, білолобих гусей, лебедів-крикунів.

Ми з вами також:

побуваємо на спостережній вишці і в телескоп побачимо всю красу цього краю;

заліземо в таємне бунгало, яке призначене для прихованого спостереження за птахами;

відвідаємо Шаганскій (Румунський) маяк)

09.30 — Відпочинок, купання у відкритому найчистішому морі на пляжах в їх первозданному вигляді в національний природний парк «Тузловські лимани».
12.30 — Обід на природі в альтанці (справжня рибацька юшка, картопля, сало, овочева нарізка, компот)
13-30 — Відпочинок, прогулянки, фотоспостереження за птахами, рибалка.
17.00 — Відправлення до Миколаїва.
22.00 — Прибуття в Миколаїв.

Рекомендуем с собой взять: головные уборы, репеленты от насекомых, фотоаппараты, зонты, карематы, купальные принадлежности, полотенца, сланцы , солнцезащитный крем, индивидуальные лекарства.

Вартість туру : 1150 грн 
До вартості  входить:
транспортно — екскурсійний супровід, екскурсія та екологічний збір у національному парку, обід,страхування на транспорті.

* Час, вказаний в програмі туру, орієнтовний. Тривалість переїздів залежить від погодних умов, якості дорожнього покриття і розміру автобусу. Час може змінюватися без узгодження з туристами, зі збереженням структури туру.