fbpx

Котигорошко

Клуб мандрівників

з Котигорошко! Починай свою подорож з Котигорошко! Починай свою подорож з Котигорошко! Починай свою подорож з Котигорошко!

Магія заповідника Єланецький степ

Поділитися з друзями

Єланецький степ. Віковічний. Неоглядний.
Степ сповнений життя, треба тільки вміти бачити і чути його сором’язливу красу.

Весняні барви степу надають йому золотавої величності а велетні бізони підтверджують її. Їдемо за релаксом, смачним травяним чаєм – бо природа найкращий лікар.

Ми запрошуємо Вас до заповідника Єланецький степ – наймолодший заповідник на території України, площа якого становить 70 гектарів.

Програма туру в заповідник Єланецький степ
08:00 – відправлення з Миколаєва.
09:00 – зустріч з екскурсоводом заповідника Єланецький степ.
Піший похід екологічною стежкою.
Маршрут становить від 3,5 – 5 км екологічною стежкою, проходить вздовж основних об’єктів заповідника.
Ми дізнаємося про дивовижну історію створення заповідника, познайомимося з мешканцями та рослинним світом Єланецького степу і, звичайно ж, зможемо зробити дивовижні фото.
12:00 – вільний час для фотосесії.Буде можливість поїсти на свіжому повітрі (є спеціально обладнана територія. Обід беремо з собою.)
13:00 –( в оітній період  переїзд до річки Громоклея. Вільний час.)
Можливість помилуватися краєвидами і поблукати мальовничими околицями, поспілкуватися з природою.
15:00– відправлення до Миколаєва.
16:00 – орієнтовний час прибуття до Миколаєва.

Тур Магия Заповедника Еланецкая степь

Як ми готуємось до турів?

Ми отримали ваше бронювання. Що далі?
Після закінчення формування групи (за 1-3 днів до дати тура), ми з Вами зв’яжемося через Viber або SMS та виконаємо наступні пункти:

1. Запропонуємо внести аванс за тур (на р/р або готівкою). Перед оплатою замовлення, будь ласка ознайомтеся з деталями та програмою подорожі. Зазначена інформація у доступній, наочній формі розміщується у відповідному розділі Веб-сайту.
2. Уточнимо організаційні питання: харчування, місце збору, час відправлення та інші.
3. За сутки до дати туру надішлемо Вам повідомлення на Вайбер або СМС про час відправлення, місце, номер автобуса.
Нагадуємо деякі положення Договору-оферта:
1. Діти до 6 років мають безкоштовний проїзд без надання місця.
2. Ви можете повернути 100 % авансу за три дні до дати туру. Пізніше – аванс не повертається. У разі відмови або перенесення туру за нашим рішенням, Вам повертається аванс у розмірі 100 % на протязі трьох днів.

3. Місця в автобусі розподіляються у порядку надходження бронювання: на сайті або по телефону. Пізнє бронювання (за 1-2 дні) гарантує останні місця в автобусі. Останній ряд місць в автобусі менш комфортний, ніж всі інші. Будь ласка, зважайте на це та використовуйте раннє бронювання.

Зверніть увагу!!

Информация для тех, кто попал на наш сайт с российской федерации. Знаем, что российские сми распространяют ложную информацию. Ваше преступное правительство начало полномасштабное военное вторжение на территорию независимой Украины. Наступление идет на все украинские города. Ракеты летят в мирных жителей. Армия россии терпит огромные потери. Она столкнулась с отпором украинской армии, теробороны, простых жителей. Мы защищаем свою землю, себя и своих родных. Русская армия будет уничтожена! Мы будем стоять до последнего! Все будет Украина!

.

Вартість туру Магія заповідника Єланецький степ

Вартість туру: 550 грн.
У вартість входить: проїзд, страхування на транспорті, супровід представником клубу.
Рекомендуємо взяти з собою: воду та харчування, фотоапарати, сонцезахисні окуляри, зручне взуття для пішої прогулянки.
Оплата екосбору до заповідника 100 грн,дорослі, 50 грн діти.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
3. За телефонами: 067-795-74-15, 050-828-16-88.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


Тур Магия Заповедника Еланецкая степь

Природний заповідник Єланецький степ

Розташовується на території України. Це єдине в Європі місце, де можна на власні очі побачити цілинний степ у його природному незайманому стані.
Загальна площа заповідника дорівнює 1675,7 гектарам. Тут у первозданному вигляді існують ландшафти, унікальна степова фауна та флора.

У заповіднику Єланецький степ зареєстровано 153 види хребетних, з яких 122 види – це птахи. Більшість представників місцевої орнітофауни гніздиться тут же, на території, що охороняється. Наприклад, в Єланецькому степу водяться три пари хижих курганників – вони дуже рідко зустрічаються у південній частині України.
Прекрасна альтернатива поїздці до заповідника Асканія Нова.
У заповіднику Асканія-Нова можна також поспілкуватися з тваринами на Сафарі-турі.

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
Зателефонувати: 067-795-74-15, 050-828-16-88,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

  • Між Італією та Швейцарією: Мілан, Лугано та Матергорн

    Угорщина, Словенія, Італія, Швейцарія Виїзд з: Львів, Стрий, Мукачево, Ужгород 7 днів. Нічні переїзди: без нічних переїздів  У турі на вас очікує: Готові відправитися у пригоду життя? Добре, бо цей тур до Північної Італії – це як карнавал емоцій! Розпочнемо з модного і стильного Мілана, де вас чекають вражаючі виставки, величні кафедралі та найкращі магазини світових брендів. Подорож продовжимо до… Read more »

  • Єврейський Миколаїв від Тетяни Губської

    Єврейський Миколаїв від Тетяни Губської В мультинаціональних місцях, де проживають люди різних національностей, Свято Хануки так як і Різдво які во важливо для місцян. Єврейське питання в Миколаєві не стояло так гостро як в інших містах, звичайно були різні моменти. Аптекарі, лікарі, архітектори, банкіри, судовласники, швачки, і т.д., це не повний перелік професій. Де зустрічаємося : в екскурсійній вітальні, вул…. Read more »

  • Єврейські адреси Миколаєва

    Віддаючи шану та  подяку В.В. Щукіну, будемо спиратися на його книгу : “Єврейські адреси  Миколаєва” Єврейське питання, чомусь завжди стояло гостро. А чому? Єврейський танець називається 7:40? А чому? Єврейський анекдот завжди про євреїв. А чому? Єврейська мама всім мамам – мама. А чому? Єврейські адреси  Миколаєва”, це про  всіх чиї імена збережено в історії.  В мультинаціональних місцях, де проживають… Read more »

Call Now Button
Facebook icon Instagram icon Viber icon